Little Fireman

8.21.10.01

Tehlikeli yangınları söndürerek bir kahraman olun

oy
0

3.8k

Bu uygulamayı oyla

Little Fireman eğitici uygulama geliştiricisi BabyBus tarafından yaratılan, şehirdeki ve ormandaki yangınları söndürüp, tek başlarına tehlikeden kaçamayan çaresiz tavşanları kurtararak çocuklarınızın kendilerini gerçek bir kahraman gibi hissetmelerini sağlayan eğlenceli bir oyundur. Bir itfaiye aracı ya da helikopteri kullanmalarına izin verin ve bu eğlenceli uygulama ile onlarla güzel vakit geçirin.

Little Fireman'de çocuğunuz bir acil durum için itfaiye istasyonunda beklemek zorunda. Birisinin yardıma ihtiyacı olduğunda yangını söndürmek için hangi aracın gerekli olduğunu seçmek zorundasınız. Yangın yerine vardığınızda ilk yapmanız gereken bütün canlı varlıkları farklı nesneler kullanarak kurtarmaktır: Örneğin yatakları kullanarak çok yükseklerden atlayabilir ya da daha erişilebilir alanlar için merdivenleri kullanabilirsiniz.

Kimse kalmadığında kullandığınız araca göre alevleri dikkatlice hedef almalı ve söndürmelisiniz. Eğer itfaiye kamyonunda iseniz hortumu sokaktaki su kaynağına takıp alevlere doğru tutmalısınız. Eğer bir helikopter kullanıyorsanız ateşin üstüne gelerek bu acil durumu çözecek devasa su torbasını bırakmalısınız.

Tehlikenin son izlerini hallettikten sonra bütün komşular tarafından alkışlanarak ödüllendirilirsiniz. Little Fireman sayesinde çocuklarınız yangın söndürme cihazları, hortumlar, yataklar, yangın kıyafetleri gibi güvenlik nesneleri hakkında bilgi sahibi olurlar. Minikler muhakkak bir yangını nasıl söndüreceğini öğrenmek için ekranın başında saatler harcayacaklar.
Haberler

Mevcut yeni dil: İspanyolca

Uptodown X